Поиск специалистов
на свадьбу и праздники
Все опросы

Опросы

Каким свадебным сайтам вы отдаете предпочтение?

Українські Національні Костюми, Вишиванки, Плаття

  • Просмотры: 247
  • Нравится (0)
  • Поделиться
  • Комментарий (0)

Українські Національні Костюми, Вишиванки, Плаття

м. Чернівці

(095) 285 21 23
(097) 571 64 21
(050) 254 84 59
(098) 446 74 90

 Якщо Ви небадужі до українського народного вбрання, ми з превеликим задоволенням познайомимо Вас з найкращою майстринєю. Контратюк Піонія Дмитрівна -  власноруч вишиває національні костюми, плаття, сорочки бісором та нитками. ЇЇ роботи виконані з любов'ю до рідної України та славетного Українського народу. 


Майстриня з самого дитинства займається таким мистецтвом. У неї велика колекція вишиванок на різні вимоги покупця: стиль вишивки, різні моделі суконь, колір тканини, узор вишивки. Піонія  Дмитрівна вже давно працює з Весільними нарядами. Молодятам дуже подобається Весілля в Ниціональному стилі. Усі наряди Піонія Дмитрівна вишиває з великою любов'ю і енергією щастя і добра. Багато молодих пар, які замовляють вишите національне вбрання, не лише з України, та й з інших країн. 

Побачити воочию та придбати роботи майстині Ви зможете на тематичних Виставках. Піонія Дмитрівна Кондратюк є участником Національної спілки майстрів народного мистецтва, та приймає активну участь в багатьох Виставках, Ярмарках.  


Також придбати вишиванки можна зателефонувавши особисто майстрині. Піонія Дмитрівна допоможе підібрати розмір, модель, стиль вишивки враховуючи Ваші побажання та урочистість  події .


Телефонуйте та замовляйте своє ексклюзивне вбрання!!! Заряджене Добром Любов'ю та Щастям!!!!

Фотогалерея

Назад в каталог фирм