Поиск специалистов
на свадьбу и праздники
шампань папа рома
Все опросы

Опросы

Сколько Вы готовы потратить на свадебное торжество?

Готель ресторан "Колиба"

  • Просмотры: 606
  • Нравится (0)
  • Поделиться
  • Комментарий (0)

Готель ресторан "Колиба"

Чернівецька область, Вижницький район, село Мигове

+38 050 573 49 32
+38 067 373 02 88

allusya2007@mail.ru, kolyba.migovo@gmail.com, info@kolyba-migovo.com

  Казка,в якій хочеться жити !


Ми пропонуємо Вам відпочинок в горах,серед вічнозелених прекрасних вершин,що заворожують божественною музикою природи,в атмосфері спокою та краси,серед привітних,щирих і гостинних людей!

 

Панування чистого повітря,насиченого ароматами цілющих трав та хвойного лісу,живильна енергія джерельної мінеральної води,фантастичне багатоголосся лісових пташок та віртуозні трюки білок не тільки запам’ятаються яскравими фарбами вражень,але й знімуть напругу і втому,вгамують думки і почуття, зцілюючи серце і душу нескінченою красою та Божою Благодаттю! 

 

За любої пори року тут казково красиво та по-домашньому затишно .Сучасні європейські зручності для незабутнього сімейного відпочинку за доступними цінами.

 

Для Вашої безпеки ми надаємо цілодобову охорону та відео спостереження,місця для паркування транспортних засобів.

 

У Вашому розпорядженні будуть альтанки для закоханих і місця для шашликів та барбекю. 

 

Родзинкою Вашого відпочинку,безперечно,стане плавальний басейн з підігрівом та підсвітленням – запорука надзвичайного позитиву для дорослих і дітей!

 

А баня ! Що може бути краще ,ніж банька в горах із сіновалом та ополонкою у джерельній водиці, ніби в молодильній купелі ?..Спробуйте власноруч!

 

Відпочиваючи у нас,Ви отримаєте неповторний заряд позитивної енергії та гарного настрою. Це саме те казкове місце,куди хочеться повертатися знову і знову! 

 

Ласкаво запрошуємо до «КОЛИБИ»! 


Фотогалерея

Назад в каталог фирм