Поиск специалистов
на свадьбу и праздники
шампань папа рома
Все опросы

Опросы

Сколько Вы встречались до свадьбы?

  • Нравится (1)
  • Поделиться
  • Комментарий (0)

Lviv Wedding Festival 2018 - це буде неймовірно!

Дата заходу: 10-11 березня 2018 р.
Місце: Південний-Експо, виставковий зал
Кількість учасників:5000-6000

 Lviv Wedding Festival 2018 – вже багато років поспіль символізує собою найбільш масштабну та красиву весняну подію у Західній Україні. Подію, яку неможливо пропустити, адже тут є змога поспілкуватись з найкращими представниками весільної індустрії, побачити виступи артистів, відвідати шоу-руми, взяти участь у розіграшах, відвідати майстер класи та отримати безцінні поради та практику.

На заході представлені різні зони: виставкові площі, розважальні павільйони, інтерактивні зони, велика і маленька сцена та кав'ярні, де так смачно дегустувати львівську каву та смаколики.

Lviv Wedding Festival – подія красива та емоційна. Потрапивши на неї, здається що потрапляєш у казку, сповнену неймовірними враженнями, сюрпризами та новими знайомствами. Кожного учасника очікують подарунки та приємні несподіванки. А пари, що готуються до весілля, зможуть одразу обрати та замовити для свого свята усі необхідні весільні послуги.

Щоб зробити виставку ще більш захопливішою, організатори заходу, Mopis Wedding&Event щорічно готують масштабні та інтерактивні декорації.

При всій грандіозності та насиченості, «Lviv Wedding Festival» - подія доступна для кожного. Вхідний квиток коштує лише 50 грн, при попередньому бронюванні і 80 грн, якщо купувати при вході.

Детальніша інформація про подію: https://mopis.com.ua/wedding-festival/

Організатори фестивалю: Mopis Wedding&Event

Тел.: 097 555 49 56,
         093 73 55 752

Назад
Читайте также
Свадебные платья La Petra 2019
Не знаете, что подарить молодоженам? Подарите – эмоции!
Какое оно? Свадебное платье "от кутюр"- 2018!
Свадебная прическа - 2018!